Trochę inny sezon 2020

Drodzy sympatycy windsurfingu,

W związku z pandemią COVID-19, szeregiem restrykcji w organizacji wypoczynku, a także troską o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych, postanowiliśmy nie organizować obozów windsurfingowych w sezonie 2020 dla naszych młodych surferów.

Jednocześnie pragniemy Was uspokoić i zaprosić na wczasy rodzinne (z rodzicami bądź z pełnoletnim opiekunem), gdzie dołożymy wszelkich starań w organizacji bezpiecznego wypoczynku z dużą dawką windsurfingu.

Będziemy prowadzili 4 godzinne zajęcia windsurfingowe (2 godziny do południa i 2 godziny po południu) w grupach 4-7 osobowych w systemie tygodniowym (start w poniedziałek - do niedzieli do południa) w odpowiednio dobranych grupach szkoleniowych.

         Wdrażamy procedury zgodne z wytycznymi Ministerstwa, abyście mogli odnaleźć się w nowej odsłonie naszej szkółki, a doświadczona kadra instruktorów, odświeżona baza noclegowa i profesjonalna organizacja zajęć z pewnością zapewni Wam udany wypoczynek z dala od dużych skupisk ludności. Jednocześnie zapewniamy dostosowanie się do aktualnych rozporządzeń w zakresie świadczonych usług i środków higienicznych dla naszych gości.

Zapraszamy do zapisów.