Obozy Windsurfingowe

(dla młodzieży 10-17 lat)

Organizator

Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane obozy windsurfingowe, na których nauczycie się żeglować na desce, poznacie tajniki bezpiecznego zachowywania się na wodzie, jak również nabierzecie pewności siebie. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja to elementy, które wyróżniają Board School od innych ośrodków szkoleniowych działających od zaledwie kilku sezonów, bez odpowiedniego przygotowania technicznego i merytorycznego. Zapewniamy uczestnikom takich wyjazdów niezapomniane wrażenia, pełne bezpieczeństwo, a co najważniejsze - hektolitry doskonałej zabawy, którą będziecie wspominać jeszcze przez długi czas!

Zakwaterowanie

Możecie spać w przyczepie kempingowej, w której zmieści się nawet pięć osób. Możecie również zabrać ze sobą własny namiot, co jest nie tylko tańszą opcją, ale również ma swój urok, prawdziwego survivalu. Przez cały czas trwania obozu możecie być jednak pewni, że nic Wam nie grozi, niezależnie od opcji noclegu, którą wybierzecie.

Wyżywienie

Nie ulega wątpliwości, że obóz windsurfingowy to czas intensywnych treningów i zabaw. Dlatego też tak niezbędne jest odpowiednie wyżywienie. Przygotowujemy trzy posiłki dziennie bogate w składniki odżywcze, które dodadzą uczestnikom wyjazdu energii i witalności na cały dzień. Oczywiście wskazane jest zabrać ze sobą również kieszonkowe na pamiątki, lody czy inne zachcianki, które z pewnością warto spełnić po ciężkim dniu.

O czym trzeba pamiętać?

Kiedy wyjeżdżacie na obóz windsurfingowy przede wszystkim musicie zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę lub polar i przynajmniej dwie pary spodni. Niezbędne będzie również obuwie sportowe i strój kąpielowy, a także czapki z daszkiem lub inne nakrycia głowy, które ochronią uczestników wyjazdu przed słońcem. Bardzo istotny jest również krem do opalania.

Program:

 • szkolenie windsurfingowe (grupy 4-8 osobowe) - 35 godz. lek.
 • zajęcia ogólnorozwojowe i gry sportowe 
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe, z samoobrony 

Zapewniamy:

 • kompletny sprzęt windsurfingowy (bez pianki *)
 • zakwaterowanie w przyczepie kempingowej 4-5 os. (dopłata do przyczepy 150 zł)
 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
 • opiekę wychowawczą i zorganizowany czas wolny
 • zabezpieczenie ratownicze zajęć na  wodzie
 • ubezpieczenie
*Możliwość wypożyczenia (70 zł/turnus) 

 

Dodatkowo:  

 • opcja ubezpieczenia sprzętu (50 zł/tydz)
 • dopłata do sprzętu funboardowego (150 zł/tydz)

 

W skrócie:

Płatności

Zaliczka: 500 zł w ciągu 3 dni od daty rezerwacji. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu lub wcześniej poprzez wpłatę na konto. Dane do przelewu otrzymasz po wypełnieniu formularza zapisów.

Zakwaterowanie w przyczepie kempingowej 4-5 os. (dopłata 150 zł)
Dojazd własny 

Poleć obóz swojemu znajomemu!

Za każdą osobę, która przyjedzie z twojego polecenia otrzymasz gratis jedną z nastepujących opcji: pianka, trapez, ubezpieczenie sprzętu, sprzęt funboardowy lub dodatkowe 5% rabatu.

 

Przejdź do Zapisów!